Product information
| Materiāls | Cinkotais tērauds |
|---|---|
| Pārklājums | CorrSeal |
| Garums | 92 mm |
| Platums | 7.5 mm |
| Produkta veids | Betona skrūve |
| Zīmols | Essve |
| Modelis | TX30 C4 |
| Augstums | 7.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 8 |
| Papildus informācija | Galvas forma: Slēpta galva; Galvas diametrs: 12mm |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502633860 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREWS FOR CONCRETE 7.5(6)X92 ZN 8PCS