Product information
| Kolonnu savienotājs | 1/4" |
|---|---|
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 10 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Uzgriežņu galviņa |
| Zīmols | Proxxon |
| Diametrs | 10 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Metālu sakausējums |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 501796100 |
This is a hex tool with a durable finish consisting of a double nickel layer and a single chrome plating layer.
Its high carbon steel construction provides excellent durability and longevity.
The thin wall profile is designed for easy access to tight spaces while maintaining the strength needed for complex tasks.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREWHEAD 10 MM 1/4IN 23722