SCREW SELF-TAPPING 4.8X100/60 KOKARAL8004(50)
€5,20
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 100 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Koks |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums bez vītnes | 60 mm |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Papildus informācija | 4,8 x 100/60 mm; - RAL8004(50) |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 502008811 |










Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW SELF-TAPPING 4.8X100/60 KOKARAL8004(50)