Product information
| Tapu tips | Abpusējās |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 60 mm |
| Diametrs | 10 mm |
| Produkta veids | Kniedes |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | M10 x 60 mm |
| Ar slēdzi | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Barcode | 502070996 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW M10X60 ZN 2PCS