Product information
| Kolonnu savienotājs | 1/2" |
|---|---|
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 32 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Uzgriežņu galviņa |
| Zīmols | Proxxon |
| Diametrs | 32 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Tērauds. Magnētiskā galviņa: Nē |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 501796203 |
This is a hexagonal socket with a finish that consists of a double layer of nickel and one layer of chrome.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW HEAD 32 MM 1/2IN 23430