Product information
| Kolonnu savienotājs | 1/4" |
|---|---|
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 14 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Uzgriežņu galviņa |
| Zīmols | Proxxon |
| Diametrs | 14 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Metālu sakausējums |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| TOP prece | Urbšanas kronis Haushalt ST-E519127, 19 - 127 mm |
| Parastā cena | TOP prece |
| Barcode | 501796139 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW HEAD 14 MM 1/4IN 23729