Product information
| Skrūves tips | Universāls |
|---|---|
| Garums | 70 mm |
| Galvas tips | Padziļinājumā |
| Pārklājums | Cinkots |
| Diametrs | 4 mm |
| Produkta veids | Koka skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | PZ2 |
| Modelis | - |
| Vītnes garums | 42 mm |
| Krāsa | Dzeltena krās. |
| Galvas formas tips | Krustenisks |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Papildus informācija | 4 x 70/42 mm; G2 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502008067 |







Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW FOR WOOD 4.0X70/42 Y ZP10PCS G2