SCREW ASSEMBLY OUTDOOR 4.5X13 CS ESSVE 250
€5,62
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | Vienkāršie |
|---|---|
| Garums | 13 mm |
| Diametrs | 4.5 mm |
| Pārklājums | CorrSeal |
| Iespējamais materiāls | Koks |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Essve |
| Vienību skaits iepakojumā | 250 |
| 0 € uz pakomātu | Skrūvgriezis Makita E-13524, 10 cm, 6 gab. |
| Parastā cena | Griezes momenta atslēga Yato YT-07605, 481 mm |
| Barcode | 501445523 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW ASSEMBLY OUTDOOR 4.5X13 CS ESSVE 250