SCRAPER FOR GLASS WITH METAL BODY 0-28-500
€4,23
Pieejams uzreiz
Product information
| Asmens garums | 4 cm |
|---|---|
| Asmens platums | 4 cm |
| Asmens iekļauts | Jā |
| Ar uzglabāšanas futlāri | Nē |
| Produkta veids | Skrāpis |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 9.5 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500029216 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCRAPER FOR GLASS WITH METAL BODY 0-28-500