Product information
| Garums | 10 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 70 mm |
| Zobu solis | 4.2 mm |
| Piemērots griešanai | Raupjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Produkta veids | Figūrzāģis |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | Jigsawblade Wood T101AO 70mm B17 |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Plāksnes biezums | 5 - 60 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 70 mm. Zobu solis: 4.2 mm. Plāksnes biezums: 5 - 60mm. Piemērots griešanai: Raupjš |
| Barcode | 500202947 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SAWS FIGURE SAW B-17 70MM 5PCS