Product information
| Garums | 30.5 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 290 mm |
| Zobu solis | 12.7 mm |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Figūrzāģis |
| Zīmols | Makita |
| Apstrādes materiāls | Betons, Keramzīts, Mūra |
| Plāksnes biezums | 1.5 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Biezums: 1.5 mm |
| 0 € uz pakomātu | Zāģa asmens Makita TC/HM, 30.5 cm |
| Parastā cena | Zāģa asmens Ruko HSS, 30.5 cm, 5 gab. |
| Barcode | 500869097 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SAW BLADES HM 305MM FOR CERAMIC TILE