Product information
| Garums | 7.5 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 50 mm |
| Zobu solis | 2.1 mm |
| Piemērots griešanai | Raupjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Produkta veids | Figūrzāģis |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | Jigsawblade Wood 50mm, T119B, B15 |
| Apstrādes materiāls | Koks, Plastmasas |
| Plāksnes biezums | 3 - 35 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 50 mm. Solis: 2.1 mm. Plāksnes biezums: 3 - 35 mm |
| Barcode | 500202987 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SAW BLADES B-15 50MM 5PCS