SAW BLADE 165X20X1.4MM 25Z EFICUT B-62979
€13,93
Pieejams uzreiz
Product information
| Diametrs | 165 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 14 mm |
| Zobu skaits | 25 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 9250 rpm |
| Produkta veids | Zāģripas |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | Max Efficiency |
| Biezums | 20 mm |
| Materiāls | Karbīds |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Ar gredzenu | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Apstrādes materiāls | Koks, Lamināts |
| 0 € uz pakomātu | Griešanas diska komplekts Makita D-44753, 165 mm x 20 mm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Barcode | 501998570 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SAW BLADE 165X20X1.4MM 25Z EFICUT B-62979