Product information
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Garums | 100 mm |
| Platums | 100 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Augstums | 80 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 50 |
| Papildus informācija | Biezums: 2.5 mm. Krāsa: Pelēka. Materiāls: Galvanizēts tērauds |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500227950 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SASTIP.LĒNĶIS 100X100X80X2.5 MM 50G.