Product information
| Materiāls | Plastmasa, Tērauds |
|---|---|
| DIN ISO standarti | DIN ISO 8976 |
| Produkta veids | Knaibles |
| Zīmols | Forte Tools |
| Knaibļu tips | Santehnikas |
| Garums | 250 mm |
| Caurules diametrs | 35 mm |
| Papildus informācija | Materiāls: tērauds, plastmasa. Caurules diametrs: 35mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502117708 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SANTEHNIKAS KNAIBLES 250MM