Product information
| Garums | 10.2 cm |
|---|---|
| Platums | 6.2 cm |
| Smalkums | 180 |
| Produkta veids | Slīploksnes |
| Zīmols | Bosch |
| Vispārējie izmēri | 10.2 x 6.2 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| 0 € uz pakomātu | Slīpēšanas disks Bosch Expert R781 Prisma Ceramic X-LOCK, 60, Ø 125 cm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Barcode | 500913212 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SANDPAPER P 180 PSM 16 A