SANDPAPER HOUSEHOLD M.280X230MM NR400 10G.
€0,90
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 28 cm |
|---|---|
| Platums | 23 cm |
| Smalkums | 400 |
| Piemēroti rīki | Slīpēšanas iekārtas |
| Produkta veids | Slīploksnes |
| Zīmols | Haushalt |
| Vispārējie izmēri | 28 x 23 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502257886 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SANDPAPER HOUSEHOLD M.280X230MM NR400 10G.