Product information
| Garums | 23 cm |
|---|---|
| Platums | 9 cm |
| Smalkums | 40 |
| Piemēroti rīki | Slīpēšanas iekārtas |
| Produkta veids | Slīploksnes |
| Zīmols | Haushalt |
| Vispārējie izmēri | 23 x 9 cm |
| Putekļu sūkšanas atveru skaits | 8 |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Apstrādes materiāls | Koks, Metāla |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502257875 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SANDPAPER HAUSHALT 230X93 MM NR 40 5G.