Product information
| Garums | 100 cm |
|---|---|
| Platums | 12 cm |
| Smalkums | 40 |
| Piemēroti rīki | Slīpēšanas iekārtas |
| Produkta veids | Smilšpapīrs ruļļos |
| Zīmols | Haushalt |
| Vispārējie izmēri | 100 x 12 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Apstrādes materiāls | Koks, Metāla |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502257878 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SANDPAPER HAUSHALT 120X1000 MM NR 40