Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Brūna krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma, Virsmas |
| Zīmols | Liregus |
| Modelis | PMD |
| Garums | 6 cm |
| Platums | 2.7 cm |
| Augstums | 6 cm |
| Papildus informācija | Aizsardzība: IP20 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502232051 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SADALES KĀRBA PMD 60X60R BRŪNA