Product information
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 300 mm |
|---|---|
| Maksimālais zāģējamā tērauda biezums | 130 mm |
| Svārsta kustības | Jā |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Taisns zāģis |
| Zīmols | Dewalt |
| Svars | 3 kg |
| Zāģa darbplūsma | 28 mm |
| Kustību skaits minūtē | 2950 |
| Regulējams kustības ātrums | Jā |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Anti-vibrācijas rokturis | Nē |
| Soma komplektā | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Lock-Off slēdzis. Rokturis ar mīkstu pārklājumu |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500941010 |
CORDLESS RECIPROCATING SAW DEWALT DCS380N-XJ, 18 V
18 V lithium-ion reciprocating saw with a powerful and highly efficient DeWalt PM58 fan-cooled motor.
-
Rubber-coated handle to reduce surface vibration
-
Replaceable brushes
-
2,950 strokes per minute
-
Lightweight magnesium gear housing
-
Intelligent variable speed trigger mechanism
-
Lock-off switch
-
Electronic motor brake
-
Lever action tool-free blade clamp
-
Pivoting adjustable stand
-
Four-position blade clamp
-
Ability to cut in a single level
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SABER SAW DCS380N 18V DEWALT