S.AL.KNIEDE PUSAP.G.4.0X10 50GAB.RAL3005
€0,63
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 10 mm |
|---|---|
| Diametrs | 4 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar pusapaļu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 4.5 - 6.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502176089 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: S.AL.KNIEDE PUSAP.G.4.0X10 50GAB.RAL3005