Product information
| Garums | 5 m |
|---|---|
| Lentas materiāls | Neilons |
| Precizitātes klase | 2 |
| Klasificēts | Centimetri, Metri, Milimetri |
| Ar fiksatoriem | Jā |
| Produkta veids | Ruletes |
| Zīmols | Richmann |
| Lentas platums | 19 mm |
| Mērogs | 1 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502342223 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RUBBER TAPE 5M