ROLLER WITHOUT HANDLE PM RJ3171 HAUSHALT 9
€1,80
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 230 mm |
|---|---|
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Haushalt |
| Auduma biezums | 12 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 54 mm |
| Roktura diametrs | 8 mm |
| Krāsojama virsma | Vidēja |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Poliamīds |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Garums: 230 mm. Rullīša diametrs: 55 mm. Saru garums: 12mm. Rullīša materiāls: Poliamīds |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501798346 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ROLLER WITHOUT HANDLE PM RJ3171 HAUSHALT 9