ROLLER WITHOUT HANDLE 684R/NO.26 23CM 8MM
€0,74
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 230 mm |
|---|---|
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Rullīša materiāls | Poliakrils |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Okko |
| Auduma biezums | 12 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 48 mm |
| Roktura diametrs | 8 mm |
| Krāsojama virsma | Fasāde, Gluds, Rupja, Vidēja |
| Krāsas tips | Universāls |
| Auduma sastāvs | Poliakrils |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Garums: 230 mm. Rullīša diametrs: 8 mm. Rullīša materiāls - poliakrils. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501829561 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ROLLER WITHOUT HANDLE 684R/NO.26 23CM 8MM