ROLLER WITHOUT HANDLE 684R/NO.26 18CM 8MM
€0,99
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 180 mm |
|---|---|
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Okko |
| Auduma biezums | 12 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 48 mm |
| Roktura diametrs | 8 mm |
| Krāsojama virsma | Fasāde, Gluds, Rupja, Vidēja |
| Krāsas tips | Universāls |
| Auduma sastāvs | Poliakrils |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Garums: 180 mm. Rullīša diametrs: 50 mm. Saru garums: 12 mm. Rullīša materiāls: Poliakrils |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501829554 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ROLLER WITHOUT HANDLE 684R/NO.26 18CM 8MM