ROLLER WITH HANDLE. MED PAV RJ3157 HAUSHALT 9
€2,31
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 230 mm |
|---|---|
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis ar rokturi |
| Zīmols | Haushalt |
| Auduma biezums | 15 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 40 mm |
| Roktura diametrs | 5.7 mm |
| Krāsojama virsma | Vidēja |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Poliesters |
| Roktura materiāls | Divu komponentu, Plastmasas |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Garums: 230 mm. Rullīša diametrs: 38 mm. Saru garums: 15mm. Rullītis paredzēts: Krāsošanas darbiem. Rullīša materiāls: Poliesters. Roktura materiāls: Plastmasas |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501798345 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ROLLER WITH HANDLE. MED PAV RJ3157 HAUSHALT 9