Product information
| Garums | 15.8 mm |
|---|---|
| Diametrs | 8.9 mm |
| Materiāls | Oglekļa tērauds, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Produkta veids | Rievu tērauda kniežu uzgriežņi |
| Zīmols | Haushalt |
| Skrūves tips | M6 |
| Kniežu materiāla biezums | 3 - 5.5 mm |
| Svars | 100 kg |
| Krāsas nosaukums | Tērauda krās. |
| Papildus informācija | Garums: 15.8 mm. Diametrs: 8.9 mm. Kniežu materiāla biezums: 3 - 5.5mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502175967 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RIVET NUTS M6 1.0X15.8MM 20PCS.