Product information
| Jauda | 1800 W |
|---|---|
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais griešanas dziļums | 75.5 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 5200 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Produkta veids | Ripzāģi |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | 5008MGJ |
| Garums | 332 mm |
| Platums | 243 mm |
| Augstums | 277 mm |
| Svars | 4.8 kg |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 57 mm |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 75.5 mm |
| Maksimālais diska diametrs | 210 mm |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Anti-vibrācijas rokturis | Nē |
| Roktura vibrāciju līmenis | 3 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 106 dB |
| Soma komplektā | Jā |
| Vada garums | 2.5 m |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501003312 |
Lightweight, thanks to the magnesium saw guard and base. Ergonomic, rubberized handle.
Useful for users:
- Maximum cutting depth is 75.5 mm!
- Lightweight, thanks to the magnesium saw guard and base.
- Ergonomic, rubberized handle.
- Includes a saw blade, side limiter, and case.

Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RIPSAW 5008MGJ 210MM 1800W MAKITA