RIPPER TRIMMER. 4-TOOTH 255X25.4MM,D-66014
€5,51
Pieejams uzreiz
Product information
| Zāles pļāvēja piederumu tips | Naži |
|---|---|
| Zīmols | Makita |
| Produkta veids | Zāles pļāvēju piederumi |
| Garums | 25.5 cm |
| Platums | 25.5 cm |
| Diametrs | 255 mm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Darba platums | 25.5 cm |
| Barcode | 502042879 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RIPPER TRIMMER. 4-TOOTH 255X25.4MM,D-66014