Product information
| Spriegums | 230 V |
|---|---|
| Frekvence | 50 Hz |
| Produkta veids | Strāvas noplūdes automāti |
| Zīmols | ETI |
| Modelis | KZS-2M |
| Poli | 2P |
| Strāvas stiprums | 25 A |
| Noplūdes strāva | 30 mA |
| Aizsardzības no noplūdes tips | Maiņstrāva / pulsējoša līdzstrāva (A) |
| Uzstādīšana | Uz DIN sliedes |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Īpašības | Ar automātisko slēdzi (RCBO) |
| Papildus informācija | Montāža: DIN. Automātiskais slēdzis: jā. Fāžu/polu skaits: 2P. Platums: 35 mm. Spriegums; strāva: 25 A / 230 V |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501712686 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RELAY LEAKAGE 2P 25A 30MA KZS-2M AUTO