Product information
| Spriegums | 240 V |
|---|---|
| Frekvence | 50 Hz |
| Produkta veids | Strāvas noplūdes automāti |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Modelis | A9D20620 |
| Poli | 2P |
| Strāvas stiprums | 20 A |
| Noplūdes strāva | 30 mA |
| Aizsardzības no noplūdes tips | Līdzstrāva(AC) |
| Uzstādīšana | Uz DIN sliedes |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Īpašības | Ar automātisko slēdzi (RCBO) |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Barcode | 501712683 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RELAY LEAK 2P 20A 30MA A9D20620 AUTO