Product information
| Materiāls | Tērauds |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 90 mm |
| Platums | 90 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Augstums | 65 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Pastiprināts | Jā |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Barcode | 502224557 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: REINFORCED CORNER 90X90X65X2.5MM 50PCS