REINFORCED ANGLE BRACKET 140X40X40X2.5 ZN
€0,34
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Tērauds |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 140 mm |
| Platums | 40 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 40 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Pastiprināts | Jā |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Barcode | 500231442 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: REINFORCED ANGLE BRACKET 140X40X40X2.5 ZN