Product information
| Opciju tips | Paredzēts GK plāksnēm |
|---|---|
| Garums | 50 mm |
| Opciju materiāls | Metāla, Neilons |
| Produkta veids | Kaļamie ieliktņi |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | L5-57 mm |
| Diametrs | 10 mm |
| Stiprinājuma veids | Pieskrūvēt skrūves |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Kaste satura iepakošanai | 10 |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502043692 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: REGIPSA DIB HEX 10X50 L5-57/1 4PCS BL