Product information
| Forma | Taisnstūris |
|---|---|
| Materiāls | Tērauds |
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 200 cm |
| Sieniņas biezums | 3 mm |
| Zīmols | - |
| Platums | 8 cm |
| Augstums | 4 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Izcelsmes valsts | Turcija |
| Barcode | 501981087 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RECTANGULAR PROFILE 80X40X3 2M