Product information
| Skavošanas garums | 4 - 10 mm |
|---|---|
| Skavošanas tips | 53 |
| Skavas iekļautas | Nē |
| Piemērotas naglas | Nē |
| Produkta veids | Skavu kalšanas rīki |
| Zīmols | Rapid |
| Modelis | R53E T&F C |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Svars | 0.3 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: plastmasa. Izmēri: 39 x 127 x 285 mm |
| 0 € uz pakomātu | Skavu kalšanas rīks Dewalt DCN680D2-QW, 18 V, 2.4 kg |
| Parastā cena | Skavu kalšanas rīks Senco F-16XP-RX, 230 V, 3 kg |
| Barcode | 500039935 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RAPID R53 STAPLERS 4-10 MM, NR.53