Product information
| Garums | 65 cm |
|---|---|
| Platums | 37.5 cm |
| Biezums | 0.5 cm |
| Krāsa | Balta krās., Pelēka krās. |
| Produkta veids | PVC sienas panelis |
| Zīmols | Dumawall+ |
| Kolekcija | Mirandela |
| Modelis | B57 |
| Materiāls | Plastmasa |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.95 |
| Sedzamā platība | 1.95 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Barcode | 502567676 |
„Dumawall+“ is a waterproof wall cladding that is easier to install due to its special groove system. The cladding can be installed quickly and easily using one of three installation methods: Adhesive; fastened with nails; fastened with staples.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PVC WALL PANEL. 0.65X0.375M B57 1.95M2