Product information
| Garums | 95.5 cm |
|---|---|
| Platums | 48 cm |
| Biezums | 0.03 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Grace Baltic |
| Kolekcija | - |
| Modelis | TP10006531 |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 4.58 |
| Sedzamā platība | 4.58 m² |
| Papildus informācija | Līmējama ar līmi, kas paredzēta PVC pārklājumam – 000051310274 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502511583 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PVC WALL COVERING 6531 WHITE 955X480MM