Product information
| Garums | 220 cm |
|---|---|
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Stiprinājums | Ieskrūvēt |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 2.45 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Balts krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Papildus informācija | Grīdlīstes tiek piestiprinātas ar dībeļiem - 000051194423. Stiprinājumi nav iekļauti komplektā. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502100116 |
Skirting accessories:
Internal corner – 000051410756
External corner – 000051410747
Connectors – 000040080261
End caps – 000051410765
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PVC SKIRTING BOARD 2.2M WHITE SG7500