Product information
| Krāsa | Pelēka krās. |
|---|---|
| Garums | 200 cm |
| Platums | 90 cm |
| Biezums | 1.2 mm |
| Profilējums | Trapeces |
| Zīmols | Palram |
| Izmantošanas mērķis | Pajumtēm |
| Viļņa augstums | 40 mm |
| Viļņa platums | 150 mm |
| Aizsardzība pret UV stariem | Nē |
| Izcelsmes valsts | Lielbritānija |
| Barcode | 501038238 |
“Paltop” is a durable and lightweight PVC sheet. It is perfectly suitable for many roofing systems, and due to its lightness, it is particularly suitable for use in lightweight structures: gazebos, canopies, parking spaces, etc. The design of the sheet features excellent resistance to impacts, sun, and rain, so the color will not fade for a long time.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PVC SHEET WBS TRAPEZE 900X2000 GRAY