Product information
| Platums | 50 mm |
|---|---|
| Biezums | 0.15 mm |
| Ruļļa garums | 33 m |
| Krāsa | Melna krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Elektrības izolācijas lente |
| Zīmols | Tesa |
| Pagarināšanās pārrāvuma vietā | 250 % |
| Dielektriskās caursites spriegums | 7000 V |
| Izturība pret UV stariem | 104 nedēļas |
| Papildus informācija | Biezums: 0.13 mm. Krāsa: Melns. Materiāls: Polivinilhlorīds (PVC). Pagarināšanās pārrāvuma vietā: 250 %. Dielektriskās caursites spriegums: 7000 V |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500201579 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PVC INSULATION TAPE, BLACK 33MX50MM