Product information
| Garums | 28.5 cm |
|---|---|
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Asmeņu tips | Gultnis |
| Rīku pielietojums | Zaļie zari |
| Maksimālais griešanas biezums | 24 mm |
| Produkta veids | Grieznes |
| Zīmols | Fiskars |
| Kolekcija | PowerGear |
| Modelis | - |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Asmeņu bloķēšana | Jā |
| Naža materiāls | Rūdīta tērauds |
| Ar zāģi | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | PowerGear mehānisms. SoftGrip rokturis. Griešanas diametrs: 24 mm. Svars: 260 g |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502237037 |
Fiskars PowerGear X Pruner Anvil L PX93
- For cutting dry and hard branches up to Ø 26 mm
- Unique PowerGear™ mechanism makes cutting up to 3.5x easier compared to standard mechanisms
- Lightweight and durable FiberComp construction and blades made of tougher stainless steel (CrMoV) with a PTFE coating for optimal performance
- SoftGrip™ handles provide optimal comfort and balance
- Optimized for small to medium hands
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PRUNER POWERGEAR 1057174