PROFILS J AL.ANOD.SUDR. 1000X16X1.5M
Product code: 502127247
€1,15
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Anodēts |
|---|---|
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 16 mm |
| Produkta veids | Alumīnija profils |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 7 mm |
| Biezums | 1.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502127247 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PROFILS J AL.ANOD.SUDR. 1000X16X1.5M