Product information
| Garums | 4000 mm |
|---|---|
| Platums | 100 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Skārda biezums | 0.6 mm |
| Profila veids | UW |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | Knauf |
| Izmantošanas mērķis | Griestiem, Grīdai |
| Materiāls | Metāls |
| Pārklājums | Cinkots |
| Barcode | 500515431 |
Cold-rolled steel U profile used for partitions, wall cladding, shafts, and suspended ceiling framework installation.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
More from Knauf
Write a review
Write a review for: PROFILE METAL KNAUF 0.6 UW 100/40 4.0M