Product information
| Garums | 250 cm |
|---|---|
| Platums | 10 cm |
| Krāsa | Daudzkrāsaina |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | Sakret |
| Modelis | D29,2 |
| Augstums | 15 cm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Barcode | 500871001 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PROFILE EXTERNAL CORNER 100X150MM 2.5M