PROFILE CHANNEL ALUM. 25X15X2 1M
Product code: 502127269
€1,43
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Nav |
|---|---|
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 25 mm |
| Produkta veids | Alumīnija profils |
| Zīmols | Briko |
| Augstums | 15 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502127269 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PROFILE CHANNEL ALUM. 25X15X2 1M