POWERARC UNIVERSAL SCISSORS 21CM FISKARS
Product information
| Garums | 210 mm |
|---|---|
| Svars | 0.09 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 2 mm |
| Griešanas puse | Pa kreisi, Pa labi, Taisns griezums |
| Ar fiksāciju | Jā |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Fiskars |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Papildus informācija | Precīzu griezumu ar jaudīgu trimmeri ar vairāk nekā 2 reizes jaudīgākiem PowerArc™ asmeņiem. Izbaudiet precīzu mehāniku un ergonomiku ar nākamās paaudzes griešanas rīkiem ar lielāku jaudu, komfortu un precīzu vadību. Daudzfunkcionālajam trimmerim PowerArc™ ir precīzi izliektie asmeņi ar vairāk nekā 2 reizes lielāku jaudu nekā pretvirziena leņķa asmeņiem, kas īpaši piemēroti vissmagākajiem griezumiem. Līdzsvarotais dizains un izturīgie nerūsējošā tērauda asmeņi griež no augšas uz leju, neļaujot grieztajam materiālam piekļūt jūsu rokām. Turklāt ergonomiskais rokturis ar atsperi samazina roku nogurumu un ir aprīkots ar Softgrip™ materiālu precīzākai darbībai un ērtākai lietošanai. Zāģētā mala, pagarinātais kāts un skrūvju stiprinājums uzlabo kontroli un izturību. |
| Barcode | 502037195 |
Easily cut through hard materials with powerful scissors featuring PowerArc™ blades that offer more than 2 times the power. Enjoy the enhanced mechanism and ergonomics with next-generation cutting tools that provide greater power, comfort, and control. The PowerArc universal scissors have smartly curved blades that change the angle between the blades to deliver more than 2 times the power, especially in the most challenging cutting areas. Thanks to the offset design with specially durable stainless steel blades, materials can be cut from the top or bottom, keeping the scraps away from your hands. Additionally, the ergonomic, spring-loaded handle helps reduce hand fatigue, while the SoftGrip® coating provides better grip and comfort. The serrated edge, extended tang, and screw connection enhance control and durability.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: POWERARC UNIVERSAL SCISSORS 21CM FISKARS