POLYCARBONATE SHEET 4X2000X1050 TRANSPARENT
€4,54
Pieejams uzreiz
Product information
| Pielietojums | Jumtiņiem, Lapenēm, Starpsienām |
|---|---|
| Garums | 200 cm |
| Platums | 105 cm |
| Biezums | 0.4 cm |
| Materiāls | Polikarbonāts |
| Zīmols | - |
| Vispārējie izmēri | 200 x 105 x 0.4 cm |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Barcode | 502404902 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: POLYCARBONATE SHEET 4X2000X1050 TRANSPARENT