PNEUMATIC HAMMER DH1600MAX10J 1600W SDSMAX
€115,77
Pieejams uzreiz
Product information
| Svars | 11 kg |
|---|---|
| Jauda | 1600 W |
| Apgriezieni / minūtē | 3800 rpm |
| Sitieni minūtē | 3800 |
| Trieciena enerģija | 10 J |
| Produkta veids | Perforatori |
| Zīmols | Scheppach |
| Modelis | DH1600MAX |
| Patronu tips | Sds-max |
| Maksimālais urbšanas diametrs betonā | 40 mm |
| Urbjmašīna ar trieciena funkciju | Jā |
| Urbjmašīna bez trieciena funkcijas | Jā |
| Griešanās funkcija | Jā |
| Soma komplektā | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Trīs funkcijas daudzpusīgam darbam (urbšana, triecienurbšana, kalšana). Pretvibrācijas kontrole. Plastmasas futrālis ērtai transportēšanai un uzglabāšanai. Komplektā iekļauts smails un plakans kalts. |
| Barcode | 502528868 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PNEUMATIC HAMMER DH1600MAX10J 1600W SDSMAX